بهره‌مندی روستا‌ها از آب سددرودزن

گالری ویدئو

پنج‌شنبه, مارس 3rd, 2016

کد خبر : 1472

مدرسه‌ای متروکه در روستای نوسنجانReviewed by رامجرد نیوز on Mar 3Rating: 4.0مدرسه‌ای متروکه در روستای نوسنجانبه گزارش رامجرد نیوز مدرسه‌ ای را در روستای نوسنجان شهرستان مرودشت مشاهده می‌نمایید که با وجود دانش آموزان فراوان متروکه شده است.

به گزارش رامجرد نیوز به نقل از صدا و سیما مرکز فارس، نماینده مرودشت ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ای که به برای بررسی کمبود آب  روستا‌های شهرستان مرودشت برگزار شد گفت: ۹۵ درصد آب آشامیدنی  روستا‌های مرودشت  از طریق چاه تامین می شوند که در حال خشک شدن است
برومندی با بیان اینکه  افزود:از ابتدای امسال تا کنون ۱۰ حلقه چاه از عمق ۵۰ تا ۲۵۰ متر خشک شدند واین باعث شده ۳۵ روستا از طریق تانکر آبرسانی شوند.
در این جلسه که با حضور جانباز معاون وزیر نیرو برگزار شد: بهرمندی روستا‌های مرودشت از آب سد درودزن مهمترین مصوبه بود؛ که مقرر شد عملیات این کار تا پایان امسال آغاز شود و روستا‌ییان مرودشت از آب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار شوند.
منوچهری رئیس اداره آبفای روستایی مرودشت هم گفت: ۱۷۶ روستا با حدود ۴۵ هزار مشترک تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی مرودشت هستند.