بهره‌مندی روستا‌ها از آب سددرودزن

گالری ویدئو

سه‌شنبه, جولای 19th, 2011

کد خبر : 1292

خاطرات هنرستان شهید بداغی و امیدReviewed by رامجرد نیوز on Jul 19Rating: 5.0خاطرات هنرستان شهید بداغی و امید شهر رامجردخاطرات هنرستان شهید باقر امید و شهید دادرس بداغی واقع در شهر رامجرد یکی از نمونه های برتر هنرستان در سطح شهرستان مرودشت می باشد.

به گزارش رامجرد نیوز به نقل از صدا و سیما مرکز فارس، نماینده مرودشت ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ای که به برای بررسی کمبود آب  روستا‌های شهرستان مرودشت برگزار شد گفت: ۹۵ درصد آب آشامیدنی  روستا‌های مرودشت  از طریق چاه تامین می شوند که در حال خشک شدن است
برومندی با بیان اینکه  افزود:از ابتدای امسال تا کنون ۱۰ حلقه چاه از عمق ۵۰ تا ۲۵۰ متر خشک شدند واین باعث شده ۳۵ روستا از طریق تانکر آبرسانی شوند.
در این جلسه که با حضور جانباز معاون وزیر نیرو برگزار شد: بهرمندی روستا‌های مرودشت از آب سد درودزن مهمترین مصوبه بود؛ که مقرر شد عملیات این کار تا پایان امسال آغاز شود و روستا‌ییان مرودشت از آب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار شوند.
منوچهری رئیس اداره آبفای روستایی مرودشت هم گفت: ۱۷۶ روستا با حدود ۴۵ هزار مشترک تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی مرودشت هستند.

 

نظرات

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع از
هاست رایگان
هاست نامحدود رایگان
هاست رایگان وردپرس
هاست نامحدود
نمایندگی هاست رایگان
هاست رایگان
رمان
انجمن رمان
انجمن رمان نویسی