راهپیمایی روز قدس سال رونق تولید

گالری ویدئو

دوشنبه, سپتامبر 5th, 2016

کد خبر : 163

آلودگی فاضلاب در شهر رامجردReviewed by نویسنده سایت on Sep 5Rating:

مرودشت- رامجرد نیوز – همه ما مردم و مسئولان منطقه درودزن در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان برابر با دهم خردادماه ۹۸، برای راهپیمایی روز جهانی قدس دعوتیم و به این حضور لبیک می گوییم.

به گزارش سایت خبری رامجرد نیوز ، همه ما مردم شیعه و سنی منطقه درودزن می آییم تا بار دیگر با حضور پرشور و گسترده خود و با وحدتی مثال زدنی در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و سایر مظلومان جهان اسلام اعلام کنیم و نفرت و انزجار خود را از آمریکا و ایادی آن به نمایش بگذاریم.

نهادها، سازمان های مردم نهاد، تشکل های سیاسی، مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی منطقه درودزن در پیام های جداگانه ای خود و مردم روزه دار این استان را به حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس فرا می خوانند، تا با آمادگی بهتری این روز جهانی را که میراث دار امام خمینی (ره) در دفاع از فلسطین مظلوم و سایر مظلومان جهان بوده را به نمایش بگذارند.

آری در این روز جهانی که میراث دار امام خمینی (ره) در دفاع از فلسطین مظلوم و روز نمایش پایداری است، مردم روزه دار درودزن در دمای بالای۴۰ درجه سانتیگرد پا به خیابان ها می نهند تا با زبانی روزه، یکبار دیگر باز پس گیری و آزادی قدس شریف که با مقاومت میسر است، را فریاد بزنند.

همانگونه که می دانیم روز جهانی قدس، روز حیات اسلام، روز نمایش پایداری، مقاومت و استکبار ستیزی مسلمانان در برابر استکبار جهانی است، این روز مظهر اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام و وحدت ملی  است.

**دعوت مسئولان از مردم برای حضور در روز قدس

آخرین جمعه ماه رمضان از سوی امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ به عنوان روز قدس نامگذاری شد و هر ساله راهپیمایی به این مناسبت این روز بزرگ و جهانی در نقطه به نقطه ایران و سایر بلاد اسلامی برای حمایت از مظلومان فلسطین و سایر مظلومان عالم برگزار می شود.

نامگذاری آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به نام « روز جهانی قدس» نشان از تدبیر و درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در نشان دادن حمایت نظام جمهوری اسلامی از تمامی مردم مظلوم جهان است.

بی تردید روز جهانی قدس امسال به لحاظ تشدید سیاست ‌های خصمانه نظام سلطه به سرکردگی ددمنشانه دولت حاکمه شیطان بزرگ، آمریکای تروریست پرور علیه آرمان مقدس فلسطین از جمله طرح توطئه رذیلانه «معامله بزرگ قرن» با همراهی سرسپردگان ذلت پیشه و حکام مرتجع از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار شده است.